pierwsze krzesło w Melyo
dębowe krzesło do jadalni, krzesło dąb bielonyKochamy prostotę i funkcjonalność dlatego nowoczesna sofa modułowa Aliko jest minimalistyczna, a zarazem rodzinna i komfortowa. Wybieraj spośród 11 modułów i twórz indywidualne konfiguracje!
krzesło w stylu boho, krzesło scandi, dębowe krzesło , krzesło dąb bielony
dębowa kolekcja FREZO
nowoczesna szafka pod telewizor, szafka z lamelamiKochamy prostotę i funkcjonalność dlatego nowoczesna sofa modułowa Aliko jest minimalistyczna, a zarazem rodzinna i komfortowa. Wybieraj spośród 11 modułów i twórz indywidualne konfiguracje!
szafka dębowa rtv, stolik kawowy dębowy
Slide
Nowoczesna minimalistyczna sofa modułowa do salonu. Nierozkładana sofa w stylu skandynawskim, beżowa sofaKochamy prostotę i funkcjonalność dlatego nowoczesna sofa modułowa Aliko jest minimalistyczna, a zarazem rodzinna i komfortowa. Wybieraj spośród 11 modułów i twórz indywidualne konfiguracje!
Slide
Slide
Wygodny i nowoczesny fotel Mito z dębowymi nogamiNasze ręcznie wykonywane, designerskie fotele obok których nie można przejść obojętnie nadadzą charyzmy każdemu wnętrzu. Ubrane w naturalne materiały, ergonomiczne formy wyróżniają się szlachetnym dębowym wykończeniem oraz nieszablonowym stylem.
Slide
Slide
Designerski dębowy fotel LIU w kolorze miętowym w nowoczesnym biurzePrzedstawiamy polskie wzornictwo wykonane ze szczególnym zaangażowaniem ludzi, starannie wykonane z dbałością o szczegóły. Ponadczasowe, proste i piękne meble , które posiadają prawdziwą wartości etyczną i funkcjonalną.
Slide

Przedstawiamy polskie wzornictwo wykonane ze szczególnym zaangażowaniem ludzi, starannie wykonane z dbałością o szczegóły. Ponadczasowe, proste i piękne meble , które posiadają prawdziwą wartości etyczną i funkcjonalną.

ZGRAB wygodny fotel w bulli

FREZO dębowy stół jadalniany

TULIP pufa i stolik kawowy 

ALIKO nowoczesna sofa modułowa

FREZO dębowa szafka nocna

LIU bujany fotel uszak

 

poznaj nową kolekcję dębowych mebli FREZO

get to know with our new FREZO collection

dębowy stół do jadalni, stół w stylu skandynawskim minimalistycznym , piękny drewniany stół, oka table

galeria

nowościodkryj  tkaniny i faktury oraz kolory drewna

odkryj tkaniny i faktury oraz kolory drewna

dębowy stół do jadalni, stół w stylu skandynawskim minimalistycznym , piękny drewniany stół, oka table

NOWA KOLEKCJA CAMELEON

Z przyjemnością informujemy o pierwszej w tym roku premierze! Do portfolio MELYO dołączyła nowa kolekcja mebli CAMELEON składająca się z 2...

czytaj więcej
Shopping Cart
EUR Euro