Aktualności

NOWA KOLEKCJA CAMELEON

Z przyjemnością informujemy o pierwszej w tym roku premierze! Do portfolio MELYO dołączyła nowa kolekcja mebli CAMELEON składająca się z 2 osobowej sofy oraz fotela.

Kolekcja CAMELEON cechuje się ciekawą i przytulną formą. Drewniane boki oraz nogi i podłokietniki mają obłe kształty o łagodnie zakończonych brzegach wprowadzając do wnętrza harmonię i delikatność. Dużym atutem wyróżniającym meble, jest ich wymienna, montowana na zamek tapicerka , którą można wymienić np. w przypadku zabrudzenia lub znudzenia kolorem. Tapicerka została przepikowana w poprzeczne pasy przez co wygląda bardzo nowocześnie i fantazyjnie.
Meble dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin oraz czterech kolorach wybarwienia drewna dębowego. Oferta skierowana jest dla lokali komercyjnych, hoteli, przestrzeni biurowych, miejsc publicznych, placówek kulturalnych, a także mieszkań i domów.

Kolekcja CAMELEON jest już dostępna w sprzedaży.

PASTEL VELVET – NOWA TKANINA

Ponieważ bardzo cenimy sobie jakość i nowoczesny wygląd naszych mebli do naszej ofert tkanin dołączamy nową ekskluzywną kolekcję tkanin PASTEL VELVET!

Tkanina PASTEL VELVET to połączenie nienagannej estetyki i wysokiej wytrzymałości. Najwyższej klasy splot z dodatkiem bawełny daje tkaninie matowe wykończenie, a modne wybarwienia są odpowiedzią na panujące trendy. 17 pięknych pastelowych odcieni od klasycznych szarości przez beże do nowoczesnych odcieni niebieskiego oraz delikatny róż, czy oryginalną ciemną zieleń tworzy uniwersalną gamę kolorystyczną umożliwiającą dostosowanie mebla do wystroju współczesnego wnętrza.
Tkanina jest łatwoczyszcząca , apretura z technologią Easy Life chroni materiał przed wnikaniem zabrudzeń oraz pozwala usunąć plamy z tkaniny bez naruszenia struktury materiału – na przykład rozlane ciecze wystarczy wyczyścić ręcznikiem papierowym poprzez odsączanie.

Szczegółowe dane techniczne tkaniny dostępne są na naszej stronie. Kolekcja dostępna jest dla wszystkich mebli tapicerowanych z oferty Melyo.