Slider

nasza oferta

Poznaj nasze ręcznie wytwarzane meble.
Kategoria1

Opis kategorii i odnośnik do niej po kliknięciu

Kategoria2

Opis kategorii i odnośnik do niej po kliknięciu

Kategoria3

Opis kategorii i odnośnik do niej po kliknięciu

Kategoria4

Opis kategorii i odnośnik do niej po kliknięciu

DLACZEGO MEBLE MELYO?

Nasze wytwory charakteryzuje kilka niezwykle istotnych cech
1

DESIGN

Projektujemy odpowiedzialnie mając na uwadze, że każdy wytwór oddziaływuje na środowisko, musi współgrać z otoczeniem i odpowiadać na potrzeby użytkownika. Tworzymy produkty z osobowością, wyważone, ponadczasowe i eleganckie, ale zawsze funkcjonalne, komfortowe i wysokiej jakość.

2

WYKONANIE

Liczy się dla nas nienaganne wykonanie, detal. Wierzymy, że tylko kontrola nad każdym etapem produkcji , połączenie tradycyjnego rzemiosła z zaawansowaną technologiom oraz kunszt rzemieślników gwarantuje w efekcie produkt estetyczny, trwały i niezawodny.

3

MATERIAŁY

Mamy wybór i dlatego w MELYO świadomie dobieramy surowce do produkcji. Praca z naturalnymi materiałami tj. lite drewno, wełna, bawełna, włosie końskie, stosowanie ekologicznych olejów LED oraz łatwo czyszczących tkanin,  pozwala tworzyć meble bardziej przyjazne dla otoczenia , piękne w swej prostocie, a zarazem solidne, różnorodne i unikatowe.

4

DREWNO

Nigdy nie znajdziemy dwóch identycznych drzew w lesie, ich pierścienie rosną w różnych rytmach, a ich kolory mają nieskończoną liczbę subtelnych różnic. Drzewa są esencją naszych produktów, dzięki nim każdy z nich jest wyjątkowy. Drewno pozyskujemy lokalnie, ponieważ tylko tak mamy kontrole nad jego wydobyciem i możemy zapewnić przyszłość lasu, co dla nas producentów jest najważniejszym obowiązkiem.

Skontaktuj się z nami

Z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie!
   

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.